نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شوهرم منو بیچاره کرده

4984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42100
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم منو بیچاره کرده

داستانش مفصله ...ب خاطر دوست شدن با چند مرد اونم در فضای مجازی شوهرم فهمید و بهم گفت اگه میخوای کسی باخبر نشه باید مهریتو ببخشی منم بخشیدم طلاهامو ب زور ازم گرفت هیچ پولی حتی ۱۰۰۰ تمون بهم نمیده.من کارمندم ۳۲ سالمه منو دوباره باردار کرد کارت حقوقمو گرفت بدبختم کرد خیلی ببخشید هرشب ازم رابطه میخواست که مثلا حرفا رو به کسی نگه که همه اینا رو گرفت و به پدرو مادرم هم گفت .گوشیو چند تا تعهد هم ازم گرفت که بعنوان مدرک دستش باشهتااینکه به هر بدبختی که بود یه ماه قبل اونو سر دوراهی قرار دادم و کارت حقوقمو بهم داد
    الان ده روزه به خاطر اینکه کتکم زد رفتم خونه پدرم بچه ها رو اورده پیشم ک خودش راحت باشه ..خیلی سخته خونه پدرم اونم وقتی هیچ ابرویی ندارم
    یک درصد هم دیگه دوسش ندارم ازش میترسم
    طلاق میخوام ولی میترسم همه اون مدارک و رو کنه ازم تعهد گرفته با اثر انگشت و امضای خودم.
    ایا با اینایی ک داره میتونه کاری کنه من طلاق نگیرم و ایا میتونه شغلمو ازم بگیره؟من رسمی دولتم..بچه ها چی حضانتشون بعد طلاق با کی میشه
    تو رو خدا ب دادم برسید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شوهرم منو بیچاره کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط شکوفه انار نمایش پست ها
    داستانش مفصله ...ب خاطر دوست شدن با چند مرد اونم در فضای مجازی شوهرم فهمید و بهم گفت اگه میخوای کسی باخبر نشه باید مهریتو ببخشی منم بخشیدم طلاهامو ب زور ازم گرفت هیچ پولی حتی ۱۰۰۰ تمون بهم نمیده.من کارمندم ۳۲ سالمه منو دوباره باردار کرد کارت حقوقمو گرفت بدبختم کرد خیلی ببخشید هرشب ازم رابطه میخواست که مثلا حرفا رو به کسی نگه که همه اینا رو گرفت و به پدرو مادرم هم گفت .گوشیو چند تا تعهد هم ازم گرفت که بعنوان مدرک دستش باشهتااینکه به هر بدبختی که بود یه ماه قبل اونو سر دوراهی قرار دادم و کارت حقوقمو بهم داد
    الان ده روزه به خاطر اینکه کتکم زد رفتم خونه پدرم بچه ها رو اورده پیشم ک خودش راحت باشه ..خیلی سخته خونه پدرم اونم وقتی هیچ ابرویی ندارم
    یک درصد هم دیگه دوسش ندارم ازش میترسم
    طلاق میخوام ولی میترسم همه اون مدارک و رو کنه ازم تعهد گرفته با اثر انگشت و امضای خودم.
    ایا با اینایی ک داره میتونه کاری کنه من طلاق نگیرم و ایا میتونه شغلمو ازم بگیره؟من رسمی دولتم..بچه ها چی حضانتشون بعد طلاق با کی میشه
    تو رو خدا ب دادم برسید
    اولش خواستم بگم ایکاش شما با اون چندتا مرد دوست نمیشدین اما وقتی ادامه پست شما رو خوندم و متوجه رفتارهای شنیع و ناهنجار شوهرتون شدم میگم شما خوب کردین دوستی مجازی با چندتا مرد برقرار کردین اما ایکاش چراغ خاموش و مخفیانه بود که این شخص بیرحم متوجه نمیشد و باعث اینهمه زحمت واستون نمیشد

شما تا دیر نشده برین دادگاه و پزشکی قانونی و جای زخمها و کتکها رو نشون بدین که ثابت بشه همسر شما تعادل رفتاری نداره

بعدشم میتونین درخصوص اون نوشته هایی که ازتون گرفته بگین قبلا هم زیر کتک و به اجبار اینا رو نوشتین و همش تهمت بوده و تااخرش محکم وایسین و بگین هیچکاری نکرده بودین

نگران نباشین اما حتما به فکر طلاق باشین هرچه زودتر
    متاسفانه زیر پرچم اسلام شما نه حق طلاق دارین نه حق حضانت فرزندان
    فقط همین مهریه هستش که اگه رقم نسبتا قابل توجهی باشه بتونین در یه پروسه دشوار و طولانی و اعصاب خردکن طلاقتونو بگیرین

اما میتونین با استفاده از مهریه تون شوهرتونو تحت فشار بزارین که تعهد مکتوب بده شما بچه هاتونو بتونین بعد از طلاق ببینین(مثلا هفته ای ۱ یا ۲ بار)
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

3. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    رابطه شما با مردان دیگر حتی در فضای مجازی نوعی خیانت محسوب می شود و ایشان می توانند از شما اگر مدرکی داشته باشند شکایت کنند اما با توجه به شرایط فعلی زندگی مشترک شما بهتر است به صورت حضوری با یک وکیل صحبت کنید تا همه شرایط مورد بررسی قرار گیرد و شما بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا ایشالا کمک همه کنه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

طبیعتا شما یک اشتباه نابخشودنی و بزرگ انجام دادید و به همسرتون خیانت کردید
    و همسرتون هم یک اشتباه بزرگ کرد و بجای حل کردن اصولی این اتفاق تلخ، وضع رو بدتر کرد

فکر نمیکنم زندگی شما دیگه زندگی بشه و شما دارید چوب خیانتتون رو میخورید. جدا بشید چون عشق به زندگیتون بر نخواهد گشت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد